Loading

RESULTATLISTENE LØP 2010



  2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1999  1998

 

CTRL+F kan brukes for å søke etter et løp. Til arrangører eller andre som sitter på resultatlister fra løp som du ikke har funnet i vår oversikt: send den til oss elektronisk til denne e-post adressen: resultater@kondis.no

 

OKTOBER

31.10. Athens Marathon
31.10. Frankfurt Marathon
31.10. Sprintstafetten
31.10. Svalandsgubben
31.10. Ørsjødilten
30.10. Arborettrimmen, 1. løp
30.10. Djupadalten
30.10. Lørenskog Halvmaraton
30.10. Mysenløpet - Høytorp Opp
30.10. Vealøs Opp
29.10. Samnanger vinterkarusell, 1 løp
27.10. Sognsvann Rundt Medsols, 286. løp
26.10. Kretsstevne, Stavanger stadion
25.10. Dublin Marathon
24.10. "3 løp til Blåmanen", 1. løp
24.10. Beijing Marathon
24.10. Føstemann til Kulia
24.10. Ljubljana Marathon
24.10. Loddefjordløpet
24.10. Middelhavsmaraton (Marató del Mediterrani), Spania
23.10. Vintarkarusell Eikanger, 1. løp
23.10. Estil-runden
23.10. Fredrikstad Maraton
23.10. Maratonkarusellen, 4. løp/Bergen Maraton
23.10. Hinnaløpet
23.10. Nordisk mesterskap terrengløp, Trondheim
23.10. Snipsøyrvatnet Rundt
23.10. Terrengløpet Årbogen
23.10. Tysværtrimmen - høst
23.10. Venezia Marathon
21.10. VABIK - Høstløpet
20-22.10. Ultra Trail, Gran Canaria
20.10. Sognsvann Rundt Medsols, 285. løp
19.10. Frikarusellen, 1. løp
19.10. Snøkuten - Kaashagarunden
17.10. Amsterdam Marathon
17.10. Istanbul Eurasia Marathon
17.10. Mallorca Marathon
17.10. Mærraskallen
17.10. Trans Viamala Run, Sveits
16.10. Amerikansk terrengløp m/norsk deltagelse
16.10. Atlanten Maraton
16.10. Bjarte Viks Eliteløp
16.10. Cardiff halvmaraton
16.10. Furumomila
16.10. Hytteplanmila
16.10. Høstløp i Vestfold, 8. løp (KM)
16.10. Moaløpet
16.10. VM halvmaraton, Nanning
14.10. VABIK Terrengkarusell, 19. løp
13.10. Sognsvann Rundt Medsols, 284. løp
12.10. Strandebarm vinterkarusell, 1. løp
11.10. Landfallhytta Opp
10.10. Brussel Marathon
10.10. Chicago Marathon
10.10. Eindhoven Marathon
10.10. Fitjardalten
10.10. Fredrikstadmarka Rundt
10.10. Glesværløpet
10.10. Oppdalsmila
10.10. Poznan Marathon
09.10. Emblemsløpet
09.10. Göteborg Marathon
09.10. Mortenløpene, Njåskogen
09.10. Nøklevann Rundt
09.10. Torvikbukt Rundt
06.10. Gå-Joggen, 22.løp
06.10. Høstløp i Vestfold, 7. løp
06.10. Sognsvann Rundt Medsols, 283. løp
03.10. Kvinnheradløpet
03.10. Køln Marathon
02-03.10. KM veteraner, Arna stadion
02.10. Eggemomila
02.10. Fanaløpet
02.10. Hangurslia Opp
02.10. Langtrampen, 5. løp
02.10. Modilten
02.10. Nybrottkarusellen, 6. løp
02.10. Oslos Bratteste
02.10. TFL-løpet

SEPTEMBER

30.09. VABIK Terrengkarusell, 18.løp
29.09. Banestevne, Fana stadion
29.09. Gå-Joggen, 21.løp
29.09. Høstløp i Vestfold, 6. løp
29.09. Sognsvann Rundt Medsols, 282. løp
28.09. RBIR karusellen, 10. løp
26.09. Berlin Marathon
26.09. Budapest Int'l Marathon
26.09. Fagerheikongen
26.09. Lilla Lidingöloppet
26.09. Oslo Maraton
25.09. Floramila
25.09. Landsbyløpet
25.09. Lidingöloppet
25.09. Moelven Våler's høstkarusell, 2. løp
25.09. Stoltzekleiven Opp
24-25.09. Spartathlon
23.09. HBK-karusellen, Tveitevannet rundt
23.09. Sørdalskarusellen - Elvaløpet
23.09. VABIK Terrengkarusell, 17. løp
22.09. Gå-Joggen, 20.løp
22.09. Høstløp i Vestfold, 5. løp
22.09. Sognsvann Rundt Medsols, 281. løp
22.09. Treningsstevne, Urædd stadion
21.09. KM for vgs, Hedmark og Oppland
21.09. FRISK-karusellen, 12. løp
21.09. Stomperudkarusellen, 6. løp
20.09. Stoltzekarusellen 2010, løp 4
19.09. Fanamilen
19.09. Great North Run
19.09. Lina Roindt
19.09. Mandalsmaraton
19.09. Wachau Marathon
18.09. Aibel-Sprinten
18.09. Birkebeinerløpet
18.09. Langtrampen, 4. løp
18.09. Liafjellet opp
18.09. NM terreng, lang løype
18.09. Straumsbotn rundt
18.09. UKI-karusellen, 6. løp
17.09. Valestrandsmarka Rundt, 11. løp
16.09. Espe Rundt, 24. løp
16.09. Flaktveitløpet
16.09. VABIK Terrengkarusell, 16. løp
15.09. Femtrykk-løpet
15.09. Gå-Joggen, 19.løp
15.09. Holavatnet rundt, 19. løp
15.09. Høstløp i Vestfold, 4. løp
15.09. Kondistrimmen - 10000 m
15.09. Sognsvann Rundt Medsols, 280. løp
15.09 VINDdilten, 10.løp
14.09. FRISK-karusellen, 11. løp
14.09. Gaupekollen Opp
14.09. RBIR karusellen, 9. løp
14.09. Stavåsbratta Opp
12.09. Dokkarunden
12.09. Høgåsen opp
12.09. Kanaljoggen
12.09. København Halvmaraton
12.09. Lindås Halvmaraton
12.09. Samnangermila
12.09. Seterløpet
12.09. Skogbygda Rundt
12.09. Tallinn Marathon
12.09. Trondheim Maraton
12.09. Tysåsen Rundt
12.09. Tærudløperen
11.09. Brenneriløpet
11.09. Dalsnuten323
11.09. Eggekollen Opp
11.09. Grefsenkollen Opp
11.09. Heirsnosi Opp
11.09. Lørenskogløpet
11.09. Mosjøløpet
11.09. Moelven Våler's høstkarusell, 1. løp
11.09. Nordstrandsløpet/Nordfjordkarusellen 7. løp
11.09. Oftenåsen Opp
11.09. Ruska Marathon
11.09. Stockholm Halvmaraton
11.09. Trysilrypa
11.09. Varden Opp
11.09. Årungen Rundt
10-12.09. Vøringfoss Race
09.09. Espe Rundt, 23. løp
09.09. Isdal-løpet
09.09. Notturna di Milano (banestevne)
09.09. OP-karusellen, 8. løp
09.09. Skaubygda terrengkarusell, 12. løp
09.09. Ulsrudvann Rundt, 7. løp
09.09. VABIK Terrengkarusell, 15. løp
08.09. Blodslitet
08.09. Glava-mila
08.09. Gå-Joggen, 18.løp
08.09. Halmsås Trimkarusell, 6. løp
08.09. Holavatnet rundt, 18. løp
08.09. Høstløp i Vestfold, 3. løp
08.09. Landkarusellen, Lyngstrand
08.09. Nybrottkarusellen, 5. løp
08.09. Sognsvann Rundt Medsols, 279. løp
08.09. Sørdalskarusellen - Olympiaparkløpet
08.09 VINDdilten, 9.løp
07.09. Flådilten
07.09. FRISK-karusellen
07.09. Stomperudkarusellen, 5.løp
07.09. Sørkedalsløpet
06.09. Atnaløpet
06.09. Stoltzekarusellen 2010, 3. løp
05.09. Brandbuløpet
05.09. Dragsjøen Rundt
05.09. Farrisløpet
05.09. Hvittingen OPP
05.09. Knarvikmila (10 km)
05.09. Knarvikmila (5 km)
05.09. Over Brekka/Nordfjordkarusellen 6. løp
05.09. Reinfjellmarsjen
05.09. Stjørdalsløpet
05.09. Terrengkarusell, Redalen (5. løp)
05.09. VM motbakkeløp, Slovenia
04.09. Blåenga opp
04.09. Evje Halvmaraton
04.09. Freikollen Opp
04.09. Grensetrimmen
04.09. HelteLøpet
04.09. Kodalmila
04.09. Morakuten
04.09. Norefjellsløpet
04.09. Norway Fjord Half Marathon
04.09. Nordmarkstravern
04.09. Stemshaug Maraton
04.09. Trappeløpet i Ålesund
03-05.09. UM i Friidrett, Molde
03.09. Valestrandsmarka Rundt, 10 løp
02.09. Espe Rundt, 22. løp
02.09. Skaubygda terrengkarusell, 11. løp
02.09. Statoil-løpet
02.09. Trondheim bedriftskarusell, 18. løp
02.09. UKI-karusellen, 5. løp
02.09. VABIK Terrengkarusell. 14. løp
01.09. Banestevne (3000 m), Trondheim
01.09. Banestevne, Zagreb
01.09. Elvetrimmen
01.09. Follotrimmen, 8. løp
01.09. Haustrimmen, 9. løp
01.09. Holavatnet rundt, 17. løp
01.09. Høstløp i Vestfold, 2. løp (Hortensmarka Rundt)
01.09. Ringkollklyver'n
01.09. Sognsvann Rundt Medsols, 278. løp
01.09 VINDdilten, 8.løp

AUGUST

31.08. FRISK-karusellen, 9. løp
31.08. K-løp i Telemark, 10. løp
31.08. RBIR karusellen, 8. løp
31.08. Varingskollen Opp
30.08. Arnaløpet
30.08. Tjejmilen, Stockholm
30.08. Trondheim bedriftskarusell, 17. løp
29.08. Flemstubben
29.08. Hedlemyrsløpet
29.08. Vassfjellet Rundt
29.08. Vest-Telemark karusellen, 4. løp
28-29.08. Juniorlandskamp, Island
28-29.08 KM, Åkrestrømmen
28-29.08. NCC-lekene, Romerike stadion
28.08. Finnskog-karusellen, 6. løp
28.08. Koboltgruvene opp
28.08. Landkarusellen, Veltvollen
28.08. Kystleden Halvmaraton
28.08. Mont Blanc Ultratrail
28.08. Skageløpet
28.08. Stavanger Maraton
28.08. Storflågløpet
28.08. Vest-Telemark karusellen, 3. løp
27-29.08. Skövde ultrafestival
26.08. DnB Nor-Løpet
26.08. Espe Rundt, 21. løp
26.08. Follotrimmen, 7. løp
26.08. Langtrampen, 3. løp
26.08. Skaubygda terrengkarusell, 10. løp
26.08. VABIK Terrengkarusell, 13. løp
25.08. Gå-joggen, 16. løp
25.08. Halmsås Trimkarusell, 5. løp
25.08. Haustrimmen, 8. løp
25.08. Holavatnet rundt, 16. løp
25.08. Høstløp i Vestfold, 1. løp
25.08. Sognsvann Rundt Medsols, 277. løp
25.08. Sørdalskarusellen - Vegmuseumsløpet
25.08. Trondheim bedriftskarusell, 16. løp
24.08. RBIR karusellen, 7. løp
24.08. Trønderjogg
23.08. Tromsøkarusellen, 10. løp
23.08. Trondheim bedriftskarusell, 15. løp
22.08. Festningen Rundt
22.08. Jordbrudilten
22.08. Jubileumsløpet-Bærums Verk
22.08. Osnes Rundt
22.08. Ruten opp
22.08. Tromsdalstinden 1238m opp
22.08. Urdalsnipa opp
21.08. Høsbjørkampen opp
21.08. Kanonløpet
21.08. Kletten opp
21.08. Nordvest Maraton
21.08. Pinåsløpet
21.08. Reykjavik Marathon
21.08. Romerike 6-timers
21.08. Spåtind Opp
21.08. Storsylen Opp
20-22.08. NM i Friidrett, Sandnes
20.08. MSM Ekstremløp
20.08. Valestrandsmarka Rundt, 9 løp
19.08. Espe Rundt, 20. løp
19.08. Follotrimmen, 6. løp
19.08. Ibsentrimmen
19.08. Skaubygda terrengkarusell, 9. løp
19.08. Størenmila
19.08. UKI-karusellen, 4. løp
19.08. VABIK Terrengkarusell, 12. løp
18.08. Gå-Joggen, 15.løp
18.08. Holavatnet rundt, 15. løp
18.08. Landkarusellen, Odnes
18.08. Nybrottkarusellen, 4. løp
18.08. Parkløp i Vestfold, 4. løp (KM)
18.08. Sognsvann Rundt Medsols, 276. løp
18.08. Ålesund Sommerkarusell, 3. løp
18.08. Sørdalskarusellen - Fløymyrløpet
17.08. K-løp i Telemark, 8. løp
17.08. Stomperudkarusellen, 4.løp
16.08. 1000 trapp løpet
15.08. Veteran-NM (3. dag), Florø
15.08. Finnskog-karusellen, 5. løp
15.08. Tittinghalla Rundt
14.08. Banestevne, Leuven-Belgia
14.08. Cougar Trail Run, Seattle
14.08. Helsinki Marathon
14.08. Kaptein Dreiers Minneløp
14.08. Langs Åkrafjorden
14.08. Lofoten maraton
14.08. Løbestævne, Fevik stadion
14.08. Mensen Ernst Minneløp
14.08. Ringeriksmaraton
14.08. Skåla 1848 meter rett opp
14.08. Veteran-NM (2. dag), Florø
13.08. Veteran-NM (1. dag), Florø
12-15.08. Norway Games, Bislett
12.08. Espe Rundt, 19. løp
12.08. Trondheim bedriftskarusell, 14. løp
12.08. Ulsrudvann Rundt, 5. løp
11.08. Gå-Joggen, 14. løp
11.08. Halmsås Trimkarusell, 4. løp
11.08. Haustrimmen, 7. løp
11.08. Holavatnet rundt, 14. løp
11.08. Parkløp i Vestfold, 3. løp
11.08. Sognsvann Rundt Medsols, 275. løp
10.08. Folksam Grand Prix, Göteborg
10.08. RBIR karusellen, 6. løp
09.08. BFG Fana sommerkarusell, 5. løp
09.08. Finnskog-karusellen, 4.løp
08.08. Nuten Opp
08.08. Valestrandsmarka Rundt, 8. løp
07.08. Fanaråken Opp
07.08. Hadsel Maraton
07.08. Hummelfjelldilten
07.08. Hytteplantesten
07.08. Jordbærtrimmen
07.08. Kongsvinger Maraton
07.08. Saudehornet rett opp
06-08.08. Junior-NM, Askøy
06.08. Diamond League, Stockholm
05.08. Espe Rundt, 18. løp
05.08. Trondheim bedriftskarusell, 13. løp
05.08. Veldremila
04.08. Sognsvann Rundt Medsols, 274. løp
03.08. Folksam Challenge, Malmö
03.08. Sellanrå Opp
01.08. EM i Friidrett (maraton menn), Barcelona
01.08. Fitjar Halvmaraton
01.08. Inderøyløpet
01.08. Stjärnspelen, Arvika

JULI

31.07. Egebergs minneløp
31.07. EM i Friidrett (maraton kvinner), Barcelona
31.07. Fagerhøiløpet
31.07. Formokampen Opp
31.07. Jordbærdilten
31.07. Swiss Alpine Marathon
31.07. Trollenykjen opp
30.07. Malmvegen Minneløp
30.07. Etape Bornholm, 5. dag
29.07. EM i Friidrett (1500 m kvinner), Barcelona
29.07. EM i Friidrett (5000 m menn), Barcelona
29.07. Etape Bornholm, 4. dag
28.07. Etape Bornholm, 3. dag
28.07. EM i Friidrett (10 000 m kvinner), Barcelona
28.07. Sognsvann Rundt Medsols, 273. løp
27.07. Etape Bornholm, 2. dag
26.07. BFG Fana sommerkarusell, 4.løp
26.07. Etape Bornholm, 1. dag
25.07. Knubben Rundt
25.07. Mefjellet Opp
25.07. Rallarvegsløpet, 2. dag
24-25.07. Barentskampen, Boden
24.07. Hornindalsvatnet Maraton
24.07. Rallarvegsløpet, 1. dag
24.07. Tiendelsmaraton
24.07. Östersund Marathon
22.07. Langøyene Rundt
21.07. Sognsvann Rundt Medsols, 272. løp
20.07. Junior-VM (1500 m), Canada
20.07. Sommerstevne, Bislett
18.07. Banestevne, Finland
17.07. Hornsjön Rundt, Sverige
17.07. Kvasshovden Opp
17.07. Nesaksla Opp
17.07. Skärgårdsloppet
16.07. Kraftprovet, Trollhättan
15.07. Espe Rundt, 15. løp
15.07. Hovedøya Rundt
15.07. Intersportjoggen
15.07. Veteran-EM (10 000 m), Ungarn
14.07. Banestevne, Haugesund stadion
14.07. Sognsvann Rundt Medsols, 271. løp
13.07. The Satellite Race, New York
12.07. BFG Fana sommerkarusell, 3. løp
11.07. Rullestadvatnet Rundt
11.07. Våttån opp
11.07. Öresundspelen
10.07. Brunlanesløpet
10.07. Galdhøpiggen opp
10.07. Hellesyltløpet
10.07. Hornindal rundt
10.07. Konrad Extrem
10.07. Night of Athletics, Belgia
10.07. Strömstadmilen
10.07. Vetenløpet
09.07. Furøya Sommerløp
09.07. Valestrandsmarka Rundt, 7. løp
08.07. Diamond League, Lausanne
08.07. Espe Rundt, 14. løp
07.07. Banestevne, Grevskogen
07.07. Haustrimmen, 6. løp
07.07. Holavatnet rundt, 13. løp
07.07. Sognsvann Rundt Medsols, 270. løp
07.07. Ålesund sommerkarusell, 2. løp
05.07. Banestevne, Romerike stadion
04.07. Mount Marathon, Alaska
04.07. Varberg opp
04.07. Världsungdomsspelen, 3. dag
04.07. Vidasete Opp
03.07. Atlanterhavsløpet
03.07. Jølster Maraton
03.07. Langfoss Opp
03.07. Lønahorgi opp/NM motbakkeløp
03.07. Norges raskeste 5 km
03.07. Øverbygdajoggen
03.07. Risberget Rundt
03.07. Rødtangen Rundt
03.07. Unionsmarathon
03.07. Världsungdomsspelen, 2. dag
03.07. Veggen
02.07. Världsungdomsspelen, 1. dag
01-02.07. St Olav Ultra
01.07. Espe Rundt, 13. løp

JUNI

30.06-03.07. St. Olavsloppet
30.06. Forramarsjen
30.06. Gå-Joggen, 12. løp
30.06. Holavatnet rundt, 12. løp
30.06. Oddvar Helleruds Minneløp
30.06. Sognsvann Rundt Medsols, 269. løp
30.06. Gå-joggen, 12. løp
28.06. BFG Fana sommerkarusell, 2. løp
28.06. Liermoen Rundt
27.06. Jomfrulandsløpet
27.06. North Sea Beach Marathon
27.06. St. Petersburg Marathon
27.06. Kickmaster Ultra Maraton 3
27.06. Veressjøen Rundt/Minisjøen
26.06. Blåhø Opp
26.06. Femundløpet
26.06. Kjølaberget opp
26.06. Kristinaløpet
26.06. Midtsommerløpet, Vest-Agder
26.06. Meeting LBFA, Belgia
26.06. Nordmarka Halvmaraton
26.06. Portfjelløpet
26.06. Storehesten Opp
26.06. Vassfjellet opp
25.06. Skagerrakmila
25.06. Valestrandsmarka Rundt, 6. løp
24.06. Espe Rundt, 12. løp
24.06. Trondheim bedriftskarusell, 12. løp
24.06. Ulsrudvann Rundt, 4. løp
24.06. VABIK Terrengkarusell, 11. løp
23.06. Gå-Joggen, 11. løp
23.06. Midtsommerløpet
23.06. Sognsvann Rundt Medsols, 268. løp
23.06. Trønder-Øst løpet
22.06. Halmsås Trimkarusell, 3. løp
21.06. Banestevne, Ås
21.06. Trondheim bedriftskarusell, 11. løp
20.06. Svartløken Rundt
20.06. Veidekkelekene (800 m), Lillehammer
19-20.06. European Team Championchips, Bergen
19.06. Almannbergjet Opp
19.06. Blomstermila
19.06. Kristins Runde/Oslo 50 Miles Trail Run
19.06. Midnight Sun Marathon
19.06. Molden Opp
19.06. Ordalsåta Opp
19.06. Orkide-mila
19.06. Sentrumsgateløpet
19.06. Sleirsfjellet opp
19.06. Veidekkelekene (3000 m), Lillehammer
19.06. Åneskøl Opp
18.06. St. Hansgaloppen
17.06. Espe Rundt, 11. løp
17.06. Motbakkeløpet Statoil-1132
17.06. Skaubygda terrengkarusell, 8. løp
17.06. Sommerløpet
17.06. Texas-stevne, Stavanger
17.06. Trondheim bedriftskarusell, 10. løp
17.06. VABIK Terrengkarusell, 10. løp
17.06. Veidekkelekene (1500 m), Lillehammer
16.06. Gå-Joggen, 10.løp/Postmila
16.06. Holavatnet rundt, 10. løp
16.06. Nybrottkarusellen, 3. løp
16.06. Parkløp i Vestfold, 2. løp
16.06. Sognsvann Rundt Medsols, 267. løp
16.06. Stavåsbratta opp
16.06. Sørdalskarusellen - Kanthaugløpet
15.06. Borredalsløpet
15.06. Fløyen Opp - lang løype
15.06. FRISK-karusellen, 7, løp
15.06. K-løp i Telemark, 7. løp
15.06. RBIR karusellen, 5. løp
14.06.
14.06.
Finnskog-karusellen, 3.løp
13.06. Bruløp/halvmaraton, Stord
13.06. Frøylandsvatnet rundt/halvmaraton
13.06. Gullfjellet opp
13.06. Lustraløpet
13.06. Myllavatnet Rundt
13.06 Terrengkarusell-Redalen, 4. løp
13.06. Trollheimsløpet
13.06. Tunnelløpet
13.06. Tveitafjellet opp
12.06. Alstahaug Maraton
12.06. Broloppet
12.06. Engelsk banestevne m/norsk deltagelse
12.06. Geiranger halvmaraton
12.06. Hovlandsnuten Opp
12.06. Karlstad Stadslopp
12.06. Langtrampen, 2. løp
12.06. Malm Ultraintervall
12.06. Pilgrimsferden
12.06. Nordmarka Skogsmaraton
12.06. Tyrvinglekene, 2. dag
12.06. Zwolle Halvmaraton
11.06. Tyrvinglekene, 1. dag
10.06. Banestevne (10 000 m), Trondheim stadion
10.06. Espe Rundt, 10. løp
10.06. Skaubygda terrengkarusell, 7. løp
10.06. UKI-karusellen, 3. løp
10.06. Ulsrudvann Rundt, 3. løp
10.06. VABIK Terrengkarusell, 9. løp
09.06. Ekholtløpet
09.06. Gå-Joggen, 9. løp
09.06. Halmsås Trimkarusell, 2. løp
09.06. Haustrimmen, 5. løp
09.06. Holavatnet rundt, 9. løp
09.06. Jentebølgen, Ålesund
09.06. Landkarusellen, Vikerkampen opp
09.06. Parkløp i Vestfold, 1. løp
09.06. Sognsvann Rundt Medsols, 266. løp
09.06. Ålesund Sommerkarusell, 1. løp
08.06. FRISK-karusellen, 6, løp
08.06. K-løp i Telemark, 6. løp
08.06. RBIR karusellen, 4. løp
08.06. Østensjøvannet Rundt og Rustadjoggen
07.06. Finnskog-karusellen, 2. løp
07.06. Trondheim bedriftskarusell, 9. løp
06.06. Fjellaløpet
06.06. Folksam Challenge, Sävedalen
06.06. Framo-lekene, 4. dag
06.06. Lyngen Halvmaraton (Nord-norsk mesterskap)
06.06. Namsosløpet
06.06. Raudvatnet opp
06.06 Terrengkarusell-Redalen, 3. løp
06.06. Vardeggen Opp
06.06. Røldalsløpet
05.06. Det Norske Fjellmaraton
05.06. E-cup 10 000 m, Marseille
05.06. Eidemila
05.06. Framo-lekene, 3. dag
05.06. Gjerdrumsmila
05.06. Haugesund Halvmaraton
05.06. Odalsløpet
05.06. Skuggenatten opp
05.06. Stockholm Marathon
05.06. Spitsbergen Marathon
05.06. Tommys 5 km løp
05.06. Varhaug-milå
04.06. Bislett Games
04.06. Framo-lekene, 2. dag
04.06. Hydrostafetten
04.06. Valestrandsmarka Rundt, 5. løp
03.06. Espe Rundt, 9. løp
03.06. Framo-lekene, 1. dag
03.06. Skaubygda terrengkarusell, 6. løp
03.06. Stomperudkarusellen, 3. løp
03.06. Trondheimsløpet
03.06. Sommerskogsløpet
02.06. Follotrimmen, 5. løp
02.06. Gauldalsløpet
02.06. Gå-Joggen, 8. løp
02.06. Halmsås Trimkarusell, 1. løp
02.06. Handyman-løpet
02.06. Holavatnet rundt, 8. løp
02.06. Postvegløpet/Nordfjordkarusellen, 4. løp
02.06. Sognsvann Rundt Medsols, 265. løp
02.06. Sørdalskarusellen - Mesnaelva opp
02.06. Trondheim bedriftskarusell, 8. løp
02.06. Vårløp i Vestfold, 9. løp
01.06. FRISK-karusellen, 5, løp
01.06. K-løp i Telemark, 5. løp

MAI

31.05. Trondheim bedriftskarusell, 7. løp
30.05. KM Hedmark og Oppland (800 m), Romedal
30.05. KM terrengløp, Troms
30.05. Skaubygdaløpet
30.05 Terrengkarusell-Redalen, 2. løp
29.05. Banestevne (5000 m), Trondheim 29.05. Hadeland Maraton
29.05. Hank Williams Minneløp
29.05. KM Hedmark og Oppland (1500 m), Romedal
29.05. Sandefjordsløpet
29.05. Suleskard Maraton
29.05. Ulriken opp
28.05. Odalskarusellen, 2. løp
27.05. Espe Rundt, 8. løp
27.05. Follotrimmen, 4. løp
27.05. Haakonsvernløpet - HBIK karusellen
27.05. Langtrampen, 1. løp
27.05. Skaubygda terrengkarusell, 5. løp
27.05. Trondheim bedriftskarusell, 6. løp
27.05. Ulsrudvann Rundt, 2. løp
27.05. VABIK Terrengkarusell, 8. løp
26.05. Haustrimmen, 4. løp
26.05. Holavatnet rundt, 7. løp
26.05. Nijmegen Global Atletics
26.05. Sognsvann Rundt Medsols, 264. løp
26.05. Sørdalskarusellen - Hovemoenløpet
26.05. Gå-Joggen, 7. løp
26.05. VINDdilten, 2. løp
26.05. Vårløp i Vestfold, 8. løp
25.05. FRISK-karusellen, 4, løp
25.05. Kristiansundsløpet
25.05. Opp Kantebakk
25.05. RBIR karusellen, 3. løp
25.05. Ryeløpet
24.05. Dronningen Opp
24.05. Måløyløpet
24.05. Saldilten
24.05. Ølmedalen Rundt
23.05. København Marathon
23.05. Nordic 10 000 m Challenge, Kerava
23.05. Riga Marathon
23.05. Vettisløpet
23.05. Ulvådalen Ultra
22-23.05. NM banestafetter, Steinkjer
22.05. Blåfelden rett opp
22.05. Göteborgsvarvet
22.05. Mandalsløpet
22.05. Selbu-løpet
22.05. Stalheimskleiva opp
22.05. Åndalsnesløpet
22.05. Åkra-løpet
22.05. Åsen Opp, Florø
21.05. Valestrandsmarka Rundt, 4. løp
20.05. Espe Rundt, 7. løp
20.05. Klypeløpet
20.05. Knarvikmila Xtrem
20.05. Skaubygda terrengkarusell, 4. løp
20.05. Trondheim bedriftskarusell, 5. løp
20.05. UKI-karusellen, 2. løp
20.05. Ulsrudvann Rundt, 1. løp
20.05. VABIK Terrengkarusell, 7. løp
19.05. Fornebuløpet
19.05. Gå-Joggen, 6. løp
19.05. Holavatnet rundt, 6. løp
19.05. Landkarusellen, Dokka
19.05. Nybrottkarusellen, 2. løp
19.05. Sognsvann Rundt Medsols, 263. løp
19.05. Sørdalskarusellen - Strandpromenaden
19.05. Vårløp i Vestfold, 7. løp
19.05. VINDdilten, 1. løp
19.05. Åpningsstevne, Bislett
18.05. FRISK-karusellen, 3, løp
17.05. Prestfoss-stafetten
16.05. U-cup (1500 m), Hedmark og Oppland
15.05. Europa-marathon, Luxemburg
15.05. NM halvmaraton, Sola
14.05. Diamond League, Doha
13-14.05. VM/EM 24-timersløp, Brive
13.05. Botn Rundt
13.05. Dalgårdstafetten (NTE stafettserie)
13.05. Espe Rundt, 6. løp
13.05. Fjellveiløpet
13.05. Kjoseløpet
13.05. Krystallmarsjen
13.05. Landstafetten
13.05. Storehaugen Opp
13.05. Vest Torpa rundt
13.05. Åsaneløpet
12-16.05. 5-dagers maraton, Skövde
12.05. Gå-Joggen, 5. løp
12.05. Haustrimmen, 3. løp
12.05. Holavatnet rundt, 5. løp
12.05. Sognsvann Rundt Medsols, 262. løp
12.05. Sørdalskarusellen - Maihaugenløpet
12.05. Vårløp i Vestfold, 6. løp
11.05. FRISK-karusellen, 2, løp
11.05. Jentebølgen, Oslo
11.05. Kanada Rundt
11.05. K-løp i Telemark, 4. løp
11.05. Skau Skau løpet
11.05. Åpningsstevne, Fana stadion
10.05. Namdal Vårkarusell
10.05. Trondheim bedriftskarusell, 4. løp
09.05. 25 km Berlin
09.05. Praha Marathon
09.05. Tjøllingmila
08.05. Holmenkollstafetten
08.05. Kungsholmen rundt, Stockholm
08.05. Løbestævne, Fevik Stadion
08.05. Motbakkeløp, Stord
08.05. Ålesund Maraton
07.05. Albyløpet
07.05. Valestrandsmarka Rundt, 3. løp
06.05. Espe Rundt, 5. løp
06.05. Follotrimmen, 2. løp
06.05. Hydro Rundt
06.05. Trondheim bedriftskarusell, 3. løp
06.05. VABIK Terrengkarusell, 6. løp
05.05. Bjørkeklubben Over
05.05. Gå-Joggen, 4. løp
05.05. Holavatnet rundt, 4. løp
05.05. Landkarusellen, Lyngstrand
05.05. Sognsvann Rundt Medsols, 261. løp
05.05. Tordenskioldløpet
05.05. Tønsbergmarka rundt (5. Vårløp i Vestfold)
04.05. FRISK-karusellen, 1, løp
04.05. K-løp i Telemark, 3. løp
04.05. Stomperudkarusellen, 2. løp
03.05. Trondheim bedriftskarusell, Jernbanestafetten
02.05. Düsseldorf Marathon
02.05. KM terrengløp, Akershus
02.05. Ulfstindmila
01-02.05. Amerikanske banestevner m/norsk deltagelse
01.05. 1. mailøpet, Åheim
01.05. Askstafetten
01.05. Drevsjørunden
01.05. Eikenosa Opp
01.05. Eiker-Kvikk terrengløp
01.05. Esefjorden Rundt
01.05. Konradløpet
01.05. Nøtteløpet
01.05. Råskinnet
01.05. Straumemila
01.05. Växjöloppet
01.05. Øyastafetten

APRIL

30.04. KM terrengløp, Elverum
30.04. Strandaløpet
29.04. Askimløpet
29.04. Espe Rundt, 4. løp
29.04. Hordvikløpet
29.04. Ranheim Rundt
29.04. Skaubygda terrengkarusell, 2. løp
29.04. VABIK Terrengkarusell, 5. løp
28.04. Follotrimmen, 1. løp
28.04. Frikarusellen, 8. løp
28.04. Gå-Joggen, 3.løp
28.04. Holavatnet rundt, 3. løp
28.04. Sognsvann Rundt Medsols, 260. løp
28.04. Sørdalskarusellen - Kringsjåløpet
28.04. Vårløp i Vestfold, 4. løp
27.04. K-løp i Telemark, 2. løp
27.04. RBIR karusellen, 1. løp
26.04. Gjerdrumsbakken opp
26.04. Trondheim bedriftskarusell, 2. løp
25.04. Hamburg Marathon
25.04. London Marathon
25.04. Osterøybruløpet
25.04. Potsdamer Drittelmarathon
25.04. Siddisløpet
25.04. Tvedestrandstafetten
25.04. Würzburger Residenzlauf (10 km)
24.04. Fevik halvmaraton
24.04. ICA Mathusløpet
24.04. KM terrengløp, Verdal
24.04. Larviksløpet
24.04. Porsgrunnsstafetten
24.04. Retiroløpet
24.04. Rett Vest
24.04. Sentrumsløpet i Oslo
24.04. UKI-karusellen, 1. løp
24.04. Valderløpet
24.04. Viggaløpet
22.04. Espe Rundt, 3. løp
22.04. Skaubygda terrengkarusell, 1. løp
22.04. VABIK Terrengkarusell, 4. løp
21.04. Fjellhamarstafetten
21.04. Gå-Joggen, 2.løp
21.04. Haustrimmen, 2. løp
21.04. Holavatnet rundt, 2. løp
21.04. Nybrottkarusellen, 1. løp
21.04. Sognsvann Rundt Medsols, 259. løp
21.04. Vårløp i Vestfold, 3. løp
20.04. K-løp i Telemark, 1. løp
20.04. LIF gateløp, 2. løp
20.04. Mulismilen
19.04. Boston Marathon
19.04. Fjellseterløpet
18.04. Beitstadstafetten (NTE stafettserie)
18.04. Parkløpet, Sandnes
18.04. Wien Marathon
17.04. Bølerstafetten
17.04. Eggemoen 6-timers
17.04. Halden Bruløp
17.04. Hitra Maraton
17.04. KM Terrengløp Hordaland
17.04. Stomperudkarusellen, 1. løp
17.04. Veldrestafetten
16.04. KM terrengløp/Nordfjordkarusellen, 2. løp
16.04. Valestrandsmarka Rundt, 2. løp
15.04. Amerikansk banestevne m/norsk deltagelse
15.04. Espe Rundt, 2. løp
15.04. Skjalgstafetten
15.04. Trondheim bedriftskarusell, 1. løp
15.04. VABIK Terrengkarusell, 3. løp
14.04. Fristafetten
14.04. Gå-Joggen 1.løp
14.04. Holavatnet rundt, 1. løp
14.04. Sognsvann Rundt Medsols, 258. løp
14.04. Vårløp i Vestfold, 2. løp
11.04. Bersevatnet rundt
11.04. Fredrikstadløpet
11.04. Frostatingsløpet
11.04. Göteborg Cross Country
11.04. Messehalløpet
11.04. Milano Marathon
11.04. NM terrengløp, stafett
11.04. Paris Marathon
11.04. Rotterdam Marathon
10.04. Maratonkarusellen, 3. løp - Bergen Ultra med NM 100 km
10.04. NM terrengløp, kort løype
09.04. Trongjo Opp
09.04. Valestrandsmarka Rundt, 1. løp
08.04. Espe Rundt, 1. løp
08.04. VABIK Terrengkarusell, 2. løp
07.04. Frikarusellen, 7. løp
07.04. Haustrimmen, 1. løp
07.04. Salteskogstafetten
07.04. Sognsvann Rundt Medsols, 257. løp
07.04. Vårdilten
07.04. Vårløp i Vestfold, 1. løp
06.04. Nulløpern, Schjongslunden
05.04. Påskemaraton, Drammen
04.04. Parksprint, 6. løp
03.04. Osterlauf halvmaraton, Paderborn
02-08.04. Marathon des Sables
01.04. Amerikansk banestevne m/norsk deltagelse

FEBRUAR

28.02. Kilimanjaro Marathon
28.02  Parksprint i Frognerparken løp 5
28.02. Torrevieja halvmaraton
27-28.02. Amerikanske innendørsstevner m/norsk deltagelse
27.02. Ergavannet Rundt
27.02. Landsmøteløpet
27.02. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 6. løp
21.02. NM innendørs (800 m/3000 m), Stangehallen
20.02. Aviva Grand Prix, Birmingham
20.02. Maratonkarusellen, 2. løp
20.02. NM innendørs (1500 m), Stangehallen
20.02. Ryggejoggen
20.02. Vinterkarusellen på Romerike, 9. løp
19.02. RAK Half Marathon, Emiratene
19.02. Samnanger vinterkarusell, 9. løp
17.02. SRM - Arrangørløpet
16.02. Snøkuten - Houmsrunden
16.02. Strandebarm vinterkarusell, 7. løp
15.02. BFG Fanas vinterkarusell, 6. løp
13.02. Amerikansk innendørsstevne m/ norsk deltagelse
13.02. Eikanger vinterkarusell, 7. løp
13.02. Ryggejoggen
13.02. Telemark vinterkarusell, 2. løp
13.02. Vinterkarusellen i Ålesund, 4. løp
13.02. Vinterkarusellen på Romerike, 8. løp
13.02. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 5. løp
12-14.02. UM innendørs, Drammen
12.02. Huskey Classic Indoor, Seattle
10.02. GE Galan
07.02. E-cup, Bilbao
07.02. Karlstad 6-timers
07.02. Parksprint, 4. løp
06.02. Grimstadvatnet Rundt, 4. løp
06.02. Melbourne & Beaches Music Marathon, 5km
06.02. Ryggejoggen
06.02. Terrengløp, Neukirchen
06.02. Vinterkarusellen i Vest-Agder, 4. løp
05.02. Samnanger vinterkarusell, 8. løp
03.02. Frikarusellen, 4. løp
03.02. PSD Bank Meeting (innendørsstevne), Düsseldorf
02.02. Indoor Classic (1500 m), Wien
02.02. Snøkuten - Nordhagarunden

 

  • Digg this
  • Delicous
  • Friendfeed
  • Tips en venn
  • Skriv ut